Asset Publisher Asset Publisher

Uroczyste rozstrzygnięcie I Festiwalu Sztuk Leśnych

W dniu 25 czerwca 2018 roku o godzinie 17:00 w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu I Festiwal Sztuk Leśnych wraz z otwarciem wystawy pokonkursowej. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście z instytucji, które były partnerem Nadleśnictwa Głogów przy organizacji wydarzenia, w tym Burmistrz Miasta i Gminy Głogów Małopolski, Pan Paweł Baj oraz Dyrektor Biblioteki Publicznej w Głogowie Małopolskim, Pan Robert Borkowski. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe z rąk Zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Głogów, Pani Anny Bondar - Zabiciel. Na odwiedzających czekał również poczęstunek.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Laureatom oraz dziękujemy wszystkim autorom za przesłanie swoich prac na nasz konkurs. Ogromna ilość zgłoszeń jest dla nas dowodem na to, że las i jego piękno stanowi ciągle wielkie natchnienie dla twórców sztuki.

Dziękujemy również wszystkim partnerom, współorganizatorom i członkom Jury za pomoc i swój wkład w realizację tego przedsięwzięcia.

Wystawę będzie można oglądać do 20 lipca 2018 r. na pierwszym piętrze Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim.