Lista aktualności Lista aktualności

Zasłużona emerytura

      W dniu 30 stycznia 2018 r. Nadleśnictwo Głogów uroczyście pożegnało w związku z przejściem na emeryturę wieloletniego pracownika Lasów Państwowych, pana Stefana Chorzępę.

      Pan Stefan Chorzępa jest absolwentem Wyższej Szkoły Rolniczej w Krakowie (od 1972 roku Akademia Rolnicza im. Hugona Kołłątaja – obecnie Uniwersytet Rolniczy), gdzie w 1976 roku ukończył Wydział Leśny, uzyskując tytuł magistra inżyniera leśnictwa.

      Karierę zawodową rozpoczął w Nadleśnictwie Żmigród (obecnie Nadleśnictwo Dukla), na stanowisku adiunkta technicznego. Pracował tam do 1981 roku, po czym wrócił w rodzinne strony i rozpoczął wieloletnią, bo trwającą 37 lat, pracę w Nadleśnictwie Głogów, gdzie objął początkowo stanowisko leśniczego Leśnictwa Wysoka, a następnie leśniczego Leśnictwa Leśna Wola (już nieistniejącego). W 2002 roku został podleśniczym na leśnictwie Annopol (również nieistniejącym) i kolejno podleśniczym na leśnictwie Hucisko, gdzie pracował do końca swojej kariery.

       Panu Stefanowi Chorzępie życzymy zdrowia i pomyślności w dalszym życiu, miłych wspomnień z lat pracy zawodowej, spokoju oraz realizacji wszystkich planów i marzeń.

 

Tekst: Jadwiga Jagodzińska

Zdjęcia: Tomasz Czyżewski